ТОВ «КЛИМ-ТЕК» - український розробник і виробник припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла, що покривають потреби в вентиляції приміщень від 8 м² і більше.

Рекуператори Climtec дозволяють вентилювати приміщення, підтримуючи оптимальну температуру незалежно від того, яка вона на вулиці. Рекуператор одночасно виводить відпрацьований і подає свіже повітря. Завдяки теплообміну між витяжним і припливним повітрям зберігається температура приміщення, а також нормалізується вологість.

Перейти до каталогу


ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯДля рекуператорів Climtec доступні індивідуальні рішення. За бажанням можна підібрати будь-який колір, крім стандартного білого. Це рішення дозволяє гармонійно вписати рекуператор в інтер'єр.

Рознесення припливу і витяжки, подовження і використання поворотного модуля дозволяють вирішувати інженерні завдання, де стандартні рекуператори можуть не підійти

рдц-баннер


 

Рекуператор Climtec виводить з приміщення відпрацьоване повітря, зберігаючи тепло взимку або прохолоду в спеку, одночасно наповнюючи його свіжим з вулиці.

Потоки повітря при цьому не змішуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника. Завдяки цьому відбувається передача температури від витяжного повітря до припливному (рекуперація), забезпечуючи енергоефективність рекуперації до 93%.

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ  ЯК ПРАЦЮЮТЬ РЕКУПЕРАТОРИ CLIMTEC


  ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ,
  З ЯКИМИ успішно справляється рекуператор ClimtecTM


  ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   +38 (093) 948-73-22, +38 (097) 190-90-81
   Подзвонити
   На мапі
   Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
   Прийняти
   відмовитись
   Політика конфіденційності