ТОВ «КЛИМ-ПЕК» - український виробник припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла, позволяющх вентеліровать приміщення площею від 8 м² і більше.

Завдяки впровадженню сучасних технологій і європейського рівня якості, побудова систем вентиляції з використанням торгової марки CLIMTEC ™ вже вийшло за межі України і тепер широко застосовується в країнах ближнього зарубіжжя.

Крім випуску готових рекуператорів власної розробки інженери компанії проектують будь-які системи вентиляції, що відповідають самим специфічним вимогам. При цьому враховуються особливості розміщення, складність монтажу та інші параметри для комфортної експлуатації обладнання в подальшому. Фахівці допоможуть зробити монтаж або реставрацію вентиляційних систем. Оперативне вирішення особливих завдань забезпечується партнерством з надійними і перевіреними постачальниками необхідних комплектуючих.

ДОСЯГНЕННЯ CLIMTEC

Годы плодотворной работы и опыт позволили компании стать лидером в области вентилирования и отопления

loading
 • 2020

  продолжение развития

  продолжение развития

  Вересень 18, 2020
  Компанія Climtec продовжує активно розвивати виробництво і напрямки поставок рекуператорів і систем вентилювання. Налагоджено співпрацю з ЄБРР, Nifco і GIZ.
 • 2019

  Запуск РД-125, РДЦ-250 и РДЦ-350

  Запуск РД-125, РДЦ-250 и РДЦ-350

  Липень 1, 2019
  Впровадження рекуператорів РД-125 з поділом повітряних потоків. Не має аналогів в світі. Запуск рекуператорів РДЦ-250 і РДЦ-350, які можна підключити до загальної системи повітроводів.
 • 2018

  Разделение воздушных потоков

  Разделение воздушных потоков

  Вересень 18, 2018
  Внедрение рекуператоров РД-100 с разделением воздушных потоков. Не имеет аналогов в мире.
 • 2017

  ЭКСПОРТ

  ЭКСПОРТ

  Вересень 18, 2017
  В 2017 году Climtec начинает работать в экспортном направлении — заказчиками компании становятся клиенты из стран ЕС и ближнего зарубежья. Качество подтверждено CE.
 • 2015

  Системы рекуперации тепла РД

  Системы рекуперации тепла РД

  Вересень 18, 2015
  Введено сертифицированное серийное производство децентрализованных приточно-вытяжных вентиляционных установок с рекуперацией тепла серии «РД»
 • 2008

  начало

  начало

  Вересень 1, 2008
  Производство оборудования кондиционирования. Монтаж, обслуживание систем кондиционирования и вентиляции.

uk
Подзвонити
На мапі
Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
відмовитись
Політика конфіденційності