Альтернативні рішення

55555

Пасивний припливний клапан Climtec

Пасивні припливні клапани (провітрювачі) виконують функцію природної вентиляції повітря. Фактично, вони є бюджетним рішенням в плані вентиляції. При цьому завдяки особливій конструкції повітря в приміщенні залишається завжди чистим і свіжим.

Пасивний припливний провітрювач оснащен фільтром G4, який здатний очищати припливне повітря як від дрібних комах, так і від пиу. Особлива конструкція припливного провітрювача дозволяє уникнути появу конденсату, а разом з цим і звести до нуля ймовірність появи шкідливих бактерій.

У оголовке провітрювача знаходиться спеціальна набивка, яка є утеплювачем і одночасно дозволяє поглинати сторонні шуми з вулиці. Завдяки цьому установка працює тихо, а холодний повітря не буде задуватися в приміщення.

У пасивних припливних провітрювачах встановлені клапани перекриття потоків, які регулюються вручну.

 

ПАРАМЕТРИ ПК-100 ПК-125
Діаметр монтажного отвору, мм 112 142
Максимальна довжина, мм  1000
Фільтр G4 +

Виробник має право без попереднього повідомлення вносити зміни в виріб, що не погіршують його технічні характеристики, а є результатом робіт по удосконаленню його конструкції або технології

Передзвоніть мені

   

  Є питання? +38 (097) 190 90 81

  Подзвонити
  На мапі
  Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
  Прийняти
  відмовитись
  Політика конфіденційності